یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
کد خبر52270

نیم نگاه شاگردان بناکار به مصاف شهرداری گنبد با صدرنشین
امیدهای شهرداری تبریز با شکست سایپا زنده می شود

والیبال

تیم والیبال شهرداری تبریز در حالی امروز به دیدار تیم سایپا می رود که با پیروزی در این دیدار می تواند امیدهای خود برای حضور در پلی آف را بیشتر کند.

به گزارش شهریار، هفته بیست و چهارم رقابت های والیبال سوپرلیگ باشگاه های کشور امروز یکشنبه با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف سپر می شود که در یکی از بازی های مهم تیم شهرداری تبریز در خانه به دیدار تیم سایپا می رود.

این دیدار برای تیم شهرداری تبریز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و چنانچه موفق به شکست تیم سایپا شود، می تواند برای حضور در پلی آف همچنان امیدوار باشد. این در حالی است که تیم سایپا حضور خود در پلی آف را قطعی کرده و فقط بخاطر حیثیت و همچنین بهتر کردن رتبه فعلی خود در پی امتیازات بازی امروز تبریز است.

هم اکنون تیم شهرداری تبریز با ۹ برد و ۲۷ امتیاز از ۲۱ بازی در رده نهم جدول قرار دارد و تیم سایپا با ۱۲ برد و ۳۷ امتیاز از همین تعداد مسابقه در رتبه ششم ایستاده است. شهرداری گنبد، نزدیک ترین رقیب شهرداری تبریز در راه رسیدن به پلی آف که ۱۱ برد و ۳۳ امتیاز دارد، امروز در دیداری سخت به مصاف تیم صدرنشین شهرداری ورامین می رود و در صورت پیروزی می تواند تا حدود زیادی تکلیف آخرین تیم حاضر در پلی آف را مشخص کند. با این شرایط، شاگردان عادل بناکار علاوه بر پیروزی در بازی امروز برابر سایپا، باید منتظر ناکامی گنبدی ها در خانه برابر تیم شهرداری ورامین باشند تا در دو هفته باقی مانده انگیزه و امید کافی برای مصاف با پیکان و شهرداری گنبد داشته باشند.

قضاوت دیدار تیم‌های شهرداری تبریز و سایپا بر عهده محمد شاهمیری و مجتبی بیداریان است. محمود کشفی ناظر داوری و بهرام سلیمانی ناظر سازمان لیگ در این دیدار هستند.

تماشای این مسابقه برای علاقه‌مندان رایگان است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 5 =