چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
کد خبر52030

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تبریز:
تفکر مشترک در اجرای پروژه‌های عمرانی ضروری است

فریدون بابایی

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تبریز گفت: تفکر مشترک در اجرای پروژه های عمرانی ضروری است و روند اجرایی را سرعت می بخشد.

به گزارش شهریار ، فریدون بابایی اقدم در جلسه پروژه پارک بزرگ تبریز بیان کرد: توجه به تفکر مشترک در روند اجرای پروژه ها و کلیه امور شهری بسیار لازم و ضروری است و وقتی وجه اشتراک همه بهبود شهر تبریز باشد همه تلاش ها به هدف مشترک معطوف می شود که نتیجه آن روان شدن مسیر امور اجرایی در شهر است و در این صورت توسعه شهر با سرعت مطلوب رونق می یابد.

وی در ادامه با اشاره به پروژه پارک بزرگ گفت: در طول چند سالی که این پروژه در تبریز مطرح شده است تغییرات عمده مثل ساخت و ساز غیرمجاز اتفاق افتاده به طوریکه در حال حاضر نزدیک ۶۰۰ هکتار وسعت برای اجرای پروژه پارک باقیمانده است.

وی با تاکید بر رویکرد مشارکتی در تمام طرح های مطرح شده در پارک افزود: دیدگاه مشارکتی برای اجرای این پروژه می تواند کارساز باشد و باید برای ایده های مطرح شده بسته های مشارکتی تعریف شود و همچنین تمهیدات ترافیکی نیز در طرح کامل پارک در نظر گرفته شود.

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تبریز  در بخش دیگر از سخنان خود با  اهمیت به کارکرد اکولوژیکی پارک گفت: نباید فقط به جنبه تفریحی پارک اهمیت داد و کارکرد اکولوژیکی در پارک تبریز می تواند در کنار بخش های تفریحی مدرن، جذابیت پارک را بالا ببرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 11 =