سه‌شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
کد خبر52008

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز:
بازیکنان روحیه خوبی دارند/ نحوه بازی فولاد را آنالیز کرده‌ایم

عادل بناکار.jpg

تیم والیبال شهرداری تبریز برای رسیدن به مرحله پلی آف به پیروزی در بازی های آینده خود به خصوص در دیدار فردا برابر فولاد سیرجان نیاز دارد و این در حالی است که بلندقامتان تبریزی مسرور از پیروزی در بازی قبلی خود، با روحیه ای بالا گام در این دیدار می گذارند.

به گزارش شهریار، تیم های فولاد سیرجان و شهرداری تبریز یکی از بازی های مهم هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور را برگزار می کنند، دیداری که شهرداری تبریز برای افزایش شانس صعود خود به پلی آف نیاز به پیروزی در خانه حریف خود دارد.

در خصوص بازی فردا، عادل بناکار سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در گفتگو با خبرنگار شهریار با اشاره به روحیه بالای بازیکنان این تیم، گفت: خوشبختانه با توجه به پیروزی خوبی که یکشنبه برابر تیم عقاب به دست آوردیم، بچه ها از روحیه خوبی برخوردارند و از طرفی با حمایت مسئولان محترم و تلاشگر شهرداری تبریز، مسافرت خوبی به سیرجان داشتیم که این موضوع هم در استراحت بازیکنان و هم در روحیه آنها تاثیر مثبت گذاشته است.

وی ادامه داد: فیلم مسابقه خودمان برابر عقاب و همچنین بازی فولاد سیرجان برابر پیام مشهد را آنالیز کردیم و پس از شناخت نقاط ضعف و قوت و نحوه بازی حریف، تمرین خوبی نیز برگزار کردیم و عصر امروز هم یک جلسه دیگر تمرین می کنیم تا با آمادگی کامل به مصاف تیم فولاد سیرجان برویم.

بناکار یادآور شد: ما پنج بازی مهم در پیش داریم که نتایج همه آنها در سرنوشت تیم ما در این فصل موثر است و در این راستا تمام تلاشمان را بکار می گیریم تا با جمع آوری امتیازات لازم به مرحله پلی آف صعود کنیم.

دیدار تیم های فولاد سیرجان و شهرداری تبریز از چارچوب بازی های هفته بیست و دوم سوپرلیگ والیبال باشگاه های کشور از ساعت ۱۶ فردا چهارشنبه دهم بهمن در سیرجان برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 7 =