سه‌شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
کد خبر51996

تقدیر سخنگوی شورای شهر از اتمام تملک مسیرگشایی خیابان ارک:
پروژه مسیرگشایی خیابان ارک دارای اهمیت بسیار بالایی است

صادقزاده

عضو شورای شهر تبریز گفت: تملک و آزاد سازی انتهای خیابان ارک به خیابان امام خمینی (ره) تبریز از لحاظ ترافیکی و شهرسازی دارای اهمیت بسیار بالایی برای بافت مرکزی و گردشگری شهر تبریز است.

به گزارش شهریار، کریم صادق زاده افزود: حجم بالای تردد و بار ترافیکی این مسیر در طول روز با اتمام این پروژه تعدیل شده و شهروندان می توانند پس از اتمام آسفالت ریزی از تمام ظرفیت این خیابان استفاده کنند.

صادق زاده افزود: بدون تردید ملک باقی مانده سالها همشهریان و مردم آن منطقه را اذیت می کرد و چهره بسیار زشتی برای میهمانان و گردشگران بود، به دلایل متعددی تملک آن نهایی نشده بود اما بعد از پیگیری های مکرر و رفع موانع قانونی و با صرف هزینه ای بالغ بر شش میلیارد تومان تخریب آن انجام گرفت که امیدوارم در اولین فرصتِ ممکن شهرداری منطقه ۸ نسبت به زیباسازی و آسفالت ریزی آن مسیر اقدام کند.

وی اظهار داشت: شورای شهر همواره در کنار شهردار تبریز برای تسریع روند اجرای برنامه ها و پروژه های عمرانی مانند مسیرگشایی بوده و در این زمینه حمایت های لازم را نیز انجام می دهد.

این عضو شورای شهر تبریز متذکر شد:خوشبختانه بعد از یک تأخیر زمانی سی ساله شاهد بودیم که خیابان ارک به خیابان امام خمینی(ره) مسیرگشایی شد و انتظار شهروندان و اهالی آن منطقه به سر رسید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 4 =