یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
کد خبر51852

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز:
برد مقابل ماشین سازی روحیه ما را افزایش داد/ دست کارگران زحمتکش شهرداری را می بوسم

حیدر جعفری

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز با بیان اینکه پیروزی برابر تیم ماشین سازی، روحیه شاگردانش را برای دیدار مهم پنجشنبه برابر شاهین بوشهر افزایش داد، گفت: در بازی تدارکاتی با ماشین سازی نشان دادیم که به هماهنگی خوبی رسیده ایم.

حیدر جعفری امروز در گفتگو با خبرنگار شهریار با اشاره به بازی تدارکاتی دیروز تیم شهرداری تبریز برابر ماشین سازی، اظهار کرد: در راستای ادامه برنامه های آماده سازی برای دیدار با شاهین بوشهر، بازی تدارکاتی با ماشین سازی را در برنامه قرار دادیم که این بازی با توجه به بارش سنگین برف در روز جمعه، دیروز شنبه برگزار شد و ما توانستیم در هفته ای که در مسابقات لیگ دسته اول با قرعه استراحت رو به رو بودیم، یک بازی تدارکاتی بسیار خوب و مفید انجام دهیم.

وی ادامه داد: بارش برف باعث شده بود تا میدان مسابقه برای روز جمعه آماده نباشد و از این رو با تلاش چندین ساعته نیروهای خدوم شهرداری تبریز زمین چمن مصنوعی سازمان ورزش برای برگزاری بازی مهیا شد تا این دیدار شنبه برگزار شود.

جعفری با اشاره به کیفیت بازی با ماشین سازی تبریز، عنوان کرد: بازی خوبی برابر حریف لیگ برتری خود انجام دادیم و از این بابت از عوامل این باشگاه و آقای مهاجری سرمربی تیم ماشین سازی تشکر می کنم. بچه های ما در این بازی با فوتبال خوبی که انجام دادند، نشان دادند که به هماهنگی خوبی رسیده اند.

وی افزود: ماشین سازی هم در این دیدار خوب بازی کرد و ما ۲۰ دقیقه اول اسیر برنامه های این تیم بودیم اما وقتی متوجه نحوه بازی آنها شدیم، نکات فنی لازم را به بازیکنانمان گوشزد کردیم و با استفاده از موقعیت هایمان، یک نتیجه خوب کسب کردیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز با اشاره به تاثیر مثبت این دیدار در آمادگی بازیکنان تیمش، گفت: نتیجه این بازی برای ما خوب بود اما بچه ها نباید مغرور شوند چون این یک بازی دوستانه بود و نتیجه آن در جدول مسابقات ثبت نمی شود. بازی اصلی ما روز پنجشنبه برابر شاهین بوشهر است و نتیجه بازی با ماشین سازی فقط روحیه بچه های ما را بالاتر برد تا با انرژی و انگیزه بیشتری برای بازی پنجشنبه آماده شویم.

وی در ادامه با بیان اینکه تلاش نیروهای خدماتی شهرداری تبریز تاثیر زیادی در آماده سازی بهتر تیم فوتبال شهرداری داشته است، اظهار کرد: من قبل از بازی با ماشین سازی به بچه ها گفتم که بیش از ۱۰۰ نفر برای آماده سازی میدان مسابقه و برفروبی آن ساعت ها تلاش کردند و ما نباید این زحمات را نادیده بگیریم. ما در نظر داریم اگر بازی پنجشنبه برابر شاهین را ببریم، پیروزی را به نیروهای زحمتکش شهرداری تبریز تقدیم کنیم چون این عزیزان با زحماتی که در هوای سرد تبریز متحمل شدند، باعث شدند تا برنامه های آماده سازی تیم ما به هم نخورد.

جعفری در این خصوص ادامه داد: آماده سازی زمین چمن سازمان ورزش علاوه بر مهیا کردن شرایط برای انجام بازی تدارکاتی با ماشین سازی، موجب شده تا ما بدون مشکل بتوانیم از امروز تمرینات را در زمین خودمان پیگیری کنیم. اگر برف در زمین می ماند، برای انجام تمرین به مشکل می خوردیم و نمی توانستیم به خوبی آماده بازی با شاهین بوشهر شویم. من دست تک تک این کارگران و نیروهای زحمتکش شهرداری تبریز را می بوسم که با وجود هوای سرد و برف سنگین، زمین مسابقه و تمرین را برای جوانان بومی تبریز و همشهریان خود آماده کردند.

گفتنی است تیم فوتبال شهرداری تبریز در هفته بیستم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور پنجشنبه هفته جاری میزبان تیم مدعی شاهین شهرداری بوشهر است. شاگردان حیدر جعفری دیروز در دیداری تدارکاتی موفق شدند تیم لیگ برتری ماشین سازی را با نتیجه سه بر یک شکست دهند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 1 =