پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
کد خبر51782

عادل بناکار در گفتگو با شهریار:
پیروزی برابر شهروند ارزشمند بود/ از عملکرد بازیکنان شهرداری تبریز راضی ام

عادل بناکار

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز پیروزی تیمش برابر شهروند اراک را ارزشمند دانست و گفت: این برد شانس تیم ما را برای حضور در پلی آف بیشتر از قبل کرد اما باید امتیازات لازم در بازی های باقی مانده را هم جمع کنیم.

به گزارش شهریار، تیم شهرداری تبریز از چارچوب بازی های هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور دیدار مهم خود برابر تیم شهروند اراک را با پیروزی پشت سر گذاشت تا عادل بناکار سرمربی این تیم از عملکرد شاگردانش رضایت داشته باشد.

بناکار پس از پیروزی تیم والیبال شهرداری تبریز برابر شهروند اراک در گفتگو با شهریار با اشاره به اهمیت این بازی، گفت: مسابقه با تیم شهروند اراک یک بازی شش امتیازی برای ما بود و خوشحالیم که توانستیم این بازی مهم و حساس را با پیروزی پشت سر بگذاریم. این بازی با توجه به شرایط دو تیم در جدول، برای هر دو تیم مهم بود و به نوعی یک بازی شش امتیازی بود که خدا را شکر به نفع تیم ما تمام شد. البته مصدومیت اسماعیل نژاد در این بازی ما را نگران کرد و نمی دانم چرا چند هفته ای است با این بدشانسی و مصدومیت بازیکنانمان مواجه هستیم.

وی ادامه داد: بازیکنان ما در این بازی نکات فنی که به آنها گوشزد کرده بودیم را به خوبی پیاده کردند. در ست های اول و دوم کار به خوبی پیش رفت اما در ست سوم با مصدومیت اسماعیل نژاد، تا حدودی وضعیت روحی تیم خراب شد. با این حال در ست چهارم، بازیکنان شهرداری تبریز همانند دو ست نخست خوب کار کردند و این ست را هم به نفع خود تمام کردیم تا در مجموع صاحب پیروزی سه بر یک شویم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز عنوان کرد: ما برابر حریف خوبی بازی می کردیم که با توجه به برد هفته قبل، از روحیه خوبی برخوردار بود با این حال ما با حضور و حمایت هواداران و تلاش بازیکنان توانستیم این دیدار حساس را با پیروزی پشت سر گذاشته و شانس خود برای حضور در پلی آف را بیشتر کنیم.

وی افزود: برای صعود به پلی آف باید در بازی های آینده هم خوب کار کنیم و امتیازات لازم را جمع آوری کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 2 =