شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶
کد خبر51707

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز گفت:
شهرداری تبریز در نمایشگاه بین المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری حضوری توانمند خواهد داشت

11111.jpg

سعید حاجی زاده از آماده سازی غرفه شهرداری تبریز در نمایشگاه بین المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری تهران خبر داد.

به گزارش شهریار، سعید حاجی زاده با اشاره به آماده سازی غرفه شهرداری تبریز در نمایشگاه شهرسازی تهران، گفت: در طراحی این غرفه از المان های شهر تبریز استفاده و تلاش شده جاذبه های گردشگری و صنایع دستی این کلان شهر نیز به بازدید کنندگان معرفی شود.
حاجی زاده اظهار داشت: حضور در نمایشگاه های مختلف، علاوه بر موضوع تخصصی آن، فرصت مناسبی برای معرفی تبریز به شرکت کنندگان و بازدید کنندگان است.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز تصریح کرد: غرفه شهرداری تبریز با همکاری معاونت شهرسازی و معماری، شرکت توسعه و عمران و اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز تجهیز و آماده بازدید شده است.
حاجی زاده با اشاره به اینکه این نمایشگاه، اولین نمایشگاه بین المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری در کشور است افزود: در این نمایشگاه اقدامات انجام یافته شهرداری تبریز در بافت های ناکارآمد شهری، بافت فرهنگی، بافت فرسوده، بافت ناسازگار، بافت روستایی و سکونت گاه های روستایی و ضوابط تدوین شده در این رابطه با حضور کارشناسان مربوط و از طریق توزیع بروشور به بازدیدکنندگان ارائه می شود.
شایان ذکر است، نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری 23 لغایت 25 دی ماه از ساعت 10 الی 18 در مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 0 =