شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
کد خبر51699

هفته هفدهم سوپرلیگ والیبال کشور
میهمانی سخت شهرداری تبریز در خانه خاتم

والیبال

تیم والیبال شهرداری تبریز پس از پیروزی هفته قبل برابر تیم پیام مشهد اکنون در اندیشه تکرار برد خود این بار برابر تیم رده سومی خاتم اردکان است.

به گزارش شهریار، هفته هفدهم رقابت های والیبال سوپرلیگ باشگاه های کشور فردا یکشنبه با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف سپری می شود که در یکی از این بازی ها تیم خاتم اردکان از تیم شهرداری تبریز پذیرایی می کند.

شهرداری تبریز که هفته قبل توانست پیروزی نزدیکی را برابر تیم پیام مشهد کسب کند، اکنون با وجود اینکه کار سختی پیش رو دارد اما با این حال در اندیشه تکرار برد خود این بار برابر تیم خاتم اردکان است و چنانچه این اتفاق رخ دهد، هفتمین برد فصل شهرداری تبریز رقم می خورد. شاگردان عادل بناکار هم اکنون از ۱۵ بازی ۱۷ امتیازی هستند و هفته هاست که بالاتر از تیم های شهرداری ارومیه، عقاب نهاجا و دورنای ارومیه در رده دهم جدول ۱۳ تیمی لیگ برتر ایستاده اند.

در سوی مقابل تیم خاتم اردکان نیز از همین تعداد بازی صاحب ۱۱ پیروزی و ۳۲ امتیاز است و پس از تیم های شهرداری ورامین و پیکان تهران در رده سوم قرار دارد. این تیم که شهرداری گنبد و فولاد سیرجان را در تعقیب خود می بیند، با توجه به فاصله هفت امتیازی با تیم پیکان، حداقل باید چند هفته ای را در جایگاه سوم باقی بماند و از هم اکنون حریف خود در پلی آف را رصد کند.

دیدار تیم های خاتم اردکان و شهرداری تبریز از چارچوب بازی های هفته هفدهم سوپرلیگ والیبال باشگاه های کشور همزمان با سایر بازی ها از ساعت ۱۶ فردا یکشنبه برگزار می شود.

قضاوت این دیدار بر عهده محمد عشقدوست و اسماعیل رزقی خواهد بود و علی‌اصغر حاجی کاظمی به عنوان ناظر داوری و حمید حق‌بین به عنوان ناظر این سازمان معرفی شده‌اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 11 =