شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
کد خبر51697

جدا شده ها به جمع سرخپوشان بازگشتند
شهرداری تبریز، تیمی با کمترین تغییر در ترکیب

تیم فوتبال

بازیکنان جدا شده از تیم فوتبال شهرداری تبریز به جمع نفرات این تیم بازگشتند تا ترکیب نیم فصل اول سرخپوشان لیگ یکی با کمترین تغییر ممکن مواجه شود.

به گزارش شهریار، پس از بازگشت مهدی قریشی و محمدرضا زینال خیری به تیم شهرداری تبریز و بازی در آغازین هفته دور برگشت لیگ دسته اول فوتبال کشور، چهار بازیکن دیگر که از جمع نفرات این تیم جدا شده بودند نیز به تمرینات سرخپوشان بازگشتند.

احمد امیر کامدار، اتابک زارعی، آرمین ژرفی و سیامک درگاهی بازیکنانی هستند که پس از پایان نیم فصل اول از جمع نفرات تیم شهرداری تبریز جدا شدند اما با اعلام کادرفنی، به تمرینات تیمشان بازگشتند.

با بازگشت این چهار بازیکن، اکنون فقط یک بازیکن بنام بابک نوین در نیم فصل از جمع شاگردان حیدر جعفری جدا شده و به تیم آلومینیوم اراک پیوسته است.

با این شرایط و البته با لحاظ کردن جذب میثم جودکی و رضا نجاری، می توان گفت که تیم فوتبال شهرداری تبریز تا حدودی نسبت به نیم فصل دوم تقویت شده و کمترین تغییر در ترکیب نفرات این تیم ایجاد شده است.

تیم فوتبال شهرداری تبریز تا پایان هفته هجدهم با کسب ۱۸ امتیاز در رده نهم جدول ۱۶ تیمی رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور قرار دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 5 =