شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
کد خبر51694

رضایت شاگردان جعفری به تساوی برابر آلومینیوم
فوتبال مالکانه شهرداری تبریز بیش از یک امتیاز ارزش داشت

تیم فوتبال

تیم شهرداری تبریز به رغم نمایش خوب و ارائه فوتبال مالکانه برابر تیم پرمهره آلومینیوم اراک، به نتیجه تساوی رضایت داد تا جایگاه نهمی اش دست نخورده باقی بماند.

به گزارش شهریار، نتیجه تساوی در برابر تیم آلومینیوم اراک به سرمربیگری فراز کمالوند اگرچه مورد رضایت حیدر جعفری سرمربی تیم شهرداری تبریز نبود، اما نمایش خوب و بازی مالکانه این تیم نشان داد که تبریزی ها نسبت به نیم فصل اول هماهنگ تر شده اند و برای نیم فصل دوم برنامه دارند.
بازیکنان تیم شهرداری تبریز که با انگیزه‌ای مضاعف این بازی را آغاز کرده بودند، توانستند موقعیت‌های خطرناکی را روی دروازه حریف ایجاد کنند اما بدشانسی آنها مانع فروپاشی دروازه حریف شد.
در آن سوی میدان نیز آلومینیوم اراک که به دنبال کسب نخستین پیروزی در دور برگشت مسابقات بود، تلاش زیادی برای حمله به دروازه وحید مهدی خانی داشت اما مدافعان تیم میزبان هوشیاری مناسبی داشتند و مانع باز شدن دروازه تیمشان شدند.

تیم شهرداری تبریز در این دیدار با وحید مهدی خانی، میر مهدی قریشی، مهدی حسین زاده، مهدی رستم زاده، احمد حسین زاده، جعفر برزگر، رسول پیرزاده، سجاد رهبر (۸۹- امیرحسین طاحونی)، دانا نقشبندی (۸۲- سیامک رضایی)، حسین قره داغی و فرشاد بیابانی به مصاف حریف خود رفت.
جعفر برزگر، سجاد رهبر و حسین قره داغی در این بازی با کارت زرد داور بازی جریمه شدند. در آن سوی میدان، رامتین سلیمان زاده با کارت زرد داور جریمه شد. مجید عبدی نیز پس از دو خطای شدید روی بازیکنان شهرداری تبریز، دو کارت زرد در کمتر از ۱۰ دقیقه از داور بازی دریافت کرد و در دقیقه ۶۲ از بازی اخراج شد.

تیم شهرداری تبریز در پایان این بازی به رغم نمایش خوب و ارائه فوتبال مالکانه برابر تیم پرمهره آلومینیوم اراک، به نتیجه تساوی رضایت داد تا ۱۸ امتیازی شده و جایگاه نهمی اش دست نخورده باقی بماند. البته بازی خوب تبریزی ها در این بازی که اغلب صاحب توپ و میدان بودند، بیش از یک امتیاز ارزش داشت و چنانچه بدشانسی سراغ آنها نمی آمد، سه امتیاز در تبریز حفظ می شد.

شاگردان حیدر جعفری در تیم شهرداری تبریز در هفته نوزدهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور استراحت دارند و باید خود را برای دیدار مهم هفته بیستم برابر شاهین بوشهر آماده کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 8 =