شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
کد خبر51693

دروازه بان تیم فوتبال شهرداری تبریز:
بازی های دور برگشت لیگ سخت تر است

وحید مهدی خانی

دروازه‌بان تیم فوتبال شهرداری تبریز کسب یک امتیاز برابر تیم آلومینیوم اراک را شروع خوبی برای تیمش در نیم فصل دوم مسابقات لیگ دسته یک دانست و گفت: در دور برگشت همه تیم ها برای افزایش امتیازات خود گام در مسابقات می گذارند و ما هم تلاش می کنیم که نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

به گزارش شهریار، وحید مهدی خانی دروازه‌بان تیم فوتبال شهرداری تبریز پس از این که در دیدار با آلومینیوم اراک نیز موفق شد دروازه تیمش را بسته نگه دارد، اظهار کرد: به خاطر کلین شیتی که در این بازی ثبت شد، خدا را شکر می‌کنم و این که توانستیم دروازه تیم را در دیدار با آلومینیوم بسته نگه داریم، نتیجه تلاش همه بازیکنان بود. با شروع نیم‌فصل دوم و بخصوص پرداخت بخشی از قراردادها که جا دارد به خاطر آن، از مسئولان به ویژه آقای مهندس سلیمانی تشکر کنم، بازیکنان با انگیزه خوبی پا به مسابقات گذاشتند.
وی افزود: بازی‌های دوستانه خوب و زیادی انجام ندادیم و این موضوع باعث شد از لحاظ فنی هماهنگی کمتری داشته باشیم. تیم خیلی خوبی جمع کرده‌ایم و می‌توانستیم در بازی با آلومینیوم اراک برنده شویم. چند موقعیت خوب هم داشتیم و می توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. البته این یک امتیاز هم برای شروع نیم‌فصل دوم خوب بود.
مهدی خانی در رابطه با ادامه مسابقات لیگ اظهار داشت: در نیم فصل دوم بازی‌ها سخت‌تر می‌شود و با توجه به شرایط باشگاه‌ها هرکدام می‌توانند برای رسیدن به هدف خود تلاش کنند و ما هم به دنبال این هستیم که با توجه به بضاعتی که داریم، بتوانیم نتایج قابل قبولی را کسب کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 4 =