شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
کد خبر51691

حیدر جعفری:
شهرداری تبریز می تواند تیم پدیده لیگ یک فوتبال کشور باشد/ هیچ ترسی از بازی دادن به جوانان بومی نداریم

حیدر+جعفری.jpg

تیم فوتبال شهرداری تبریز با استفاده از بازیکنان جوان و بومی توانایی تبدیل شدن به پدیده مسابقات این فصل لیگ دسته اول باشگاه های کشور را دارد.

به گزارش شهریار، حیدر جعفری سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز با اعلام مطلب فوق، گفت: ما به ساق پاهای بازیکنان جوانان و امیدهای فوتبال تبریز در تیم بزرگسالان شهرداری تبریز امیدوار هستیم و هیچ ترسی هم در این راه نداریم. می‌دانم که امسال شهرداری تبریز تیم پدیده مسابقات خواهد شد و می‌توانیم بیش از ۱۰ بازیکن جوان به فوتبال کشور معرفی کنیم.

وی در خصوص بازی تیمش برابر آلومینیوم اراک گفت: بازی خیلی خوبی مقابل آلومینیوم داشتیم و بچه‌هایمان تاکتیک‌های مورد نظر کادر فنی را در زمین اجرا کردند و توانستیم راه‌های نفوذ آلومینیوم را ببندیم. در نیمه دوم حتی حریف مجبور شد رو به بازی مستقیم بیاورد. مالکیت توپ هم بیشتر در دست بازیکنان ما بود. ضمن اینکه چند موقعیت خیلی خوب هم داشتیم که متأسفانه با کم‌دقتی نتوانستیم از آن‌ها استفاده کنیم.
جعفری با تمجید از عملکرد بازیکنانش در دیدار با آلومینیوم اراک اظهار کرد: فکر می‌کنم فوتبال ایده آلی مقابل آلومینیوم اراک ارائه کردیم. از فوتبال بچه‌ها بسیار راضی هستم اما دوست داشتم سه امتیاز بازی را بگیریم و به همین دلیل از نتیجه رضایت ندارم.
وی افزود: امیدوارم در بازی بعدی مقابل شاهین بوشهر بچه‌ها دقت لازم را داشته باشند تا سه امتیاز را که دور از دسترس بازیکنان شهرداری تبریز نیست، کسب کنیم. هواداران دیدند که شهرداری تبریز فوتبالی با برنامه ارائه می‌کند و جوانان شایسته بومی در این تیم جمع شده‌اند. از همه بچه‌ها تشکر می‌کنم که با نظم بازی می‌کنند و تمرکز لازم را در اجرای تاکتیک‌ها دارد.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز در رابطه با فعالیت این باشگاه در فصل نقل و انتقالات، گفت: برخلاف تیم‌های دیگر هنوز بازیکنی جذب نکرده‌ایم. البته صحبت‌هایی با دو بازیکن انجام‌شده اما هنوز جذب آن‌ها قطعی نشده است. فعلاً با همان جوانان نیم‌فصل اول و بازیکنان بومی کارمان را ادامه می‌دهیم. حتی بابک نوین که شش ماه برای ما برای تیم ما زحمت کشیده بود امروز در ترکیب آلومینیوم اراک به میدان رفت که به او هم خسته نباشید می‌گویم.
وی در پایان گفت: از مسئولان شهر بخصوص دکتر شهین باهر شهردار محترم تبریز، دکتر دبیری و مهندس سلیمانی عزیز تشکر می‌کنم که کمک کردند تا بخشی از مطالبات بچه‌ها پرداخت شود و آن‌ها در بازی با آلومینیوم با روحیه خوبی به میدان بروند. امیدوارم این عزیزان حمایتشان را همچنان ادامه دهند چون قطعاً در ادامه کار موفقیت‌های بیشتری کسب خواهیم کرد.

گفتنی است تیم فوتبال شهرداری تبریز در هفته هجدهم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور برابر تیم آلومینیوم اراک به تساوی بدون گل رسید تا با ۱۸ امتیاز در رده نهم جدول باقی بماند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 1 =