جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۲
کد خبر51686

در مراسم تجلیل از پرستاران نمونه مطرح شد؛
3000 کادر بیمارستانی استان عضو خانه کارگر هستند/ برای پانزدهمین سال متوالی خانه کارگر برتر و نمونه کشور شده ایم

1.jpg

عضو شورای اسلامی تبریز و دبیر اجرایی تشکیلات خانه کارگر استان از انتخاب آذربایجان شرقی برای پانزدهمین سال متوالی در رتبه بندی عملکرد کشوری خبر داد و گفت: با اجرای همه جانبه برنامه های مدون تشکیلاتی خانه های کارگری در استان این عنوان را کسب کرده ایم.

به گزارش شهریار، کریم صادق زاده در جریان مراسم تجلیل از پرستاران نمونه با بیان اینکه 3 هزار کادر بیمارستانی استان عضو خانه کارگر هستند، افزود: ضرورت دارد تجلیل از مقام شامخ پرستاری در جامعه نهادینه شود.

وی در ارتباط با روند ارائه خدمات مختلف خانه کارگر به اعضای خود خاطر نشان کرد: 167 هزار عضو خانه کارگر هستند که در زمینه های آموزشی، رفاهی، درمانی، اقامتی، ورزشی و هنری خدمات بهینه دریافت می کنند.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز متذکر شد: بزرگترین افتخار ما این است که 115 هزار نفر از آموزش های رایگان در 67 رشته بهره مند شده اند و از این تعداد 6 هزار نفر در دوره های کارشناسی و کاردانی از مراکز علمی کاربردی فارغ التحصیل شده اند.

صادق زاده ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات خانه کارگر احداث و بهره برداری بزرگترین مجتمع آموزشی، رفاهی، اقامتی ورزشی در تبریز می باشد که در آینده نزدیک نسبت به توسعه آن و احداث استخر و تالار اقدام می کنیم.

دبیر اجرایی تشکیلات خانه کارگر استان همچنین از احداث و تحویل یک هزار و 270 واحد مسکونی توسط تعاونی مسکن برای اعضا خبر داد و تصریح کرد: همواره در جهت تامین رفاه معیشتی کارگران فروشگاه تعاونی مصرف، کالا های ارزان به کارگران و بازنشستگان ارائه می کند.

صادق زاده اضافه کرد: تمامی حصول این موفقیت ها به برکت حضور پرشور کارگران در تمامی برنامه های مدون تشکیلات خانه کارگری است و با پرداخت بموقع حق عضویت ما را در ارائه خدمات بیشتر یاری می کنند.

وی در پایان به احداث 2000 واحد اقامتی به همت دبیر کل خانه کارگر در سطح کشور اشاره کرد و اظهار داشت: کارگران و بازنشستگان با کمترین هزینه می توانند از خدمات آن ها بهره مند شوند.

گفتنی است این مراسم با حضور ایرج شهین باهر شهردار تبریز، کریم صادق زاده عضو شورای اسلامی تبریز و دبیر اجرایی تشکیلات خانه کارگر استان، پورفتحی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، کارکن مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران، پاشاچینی ریاست روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی و پرستاران عضو خانه کارگر برگزار شد.

همچنین در این مراسم 43 پرستار نمونه مورد قدردانی قرار گرفتند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 11 =