پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
کد خبر51681

شهردار منطقه 7 تبریز عنوان کرد؛
فرهنگسرای پارک کوهستان اندیشه احداث می شود

aaaaa.JPG

به منظور توسعه مراکز فرهنگی و آموزشی ، شهرداری منطقه 7 تبریز احداث یک باب فرهنگسرا در پارک کوهستان اندیشه را توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه در دست اجرا دارد.

به گزارش شهریار، علی فرخی شهردار منطقه با اشاره به اهداف اجرای این پروژه گفت: هدف از احداث این پروژه  توسعه مراکز فرهنگی وآموزشی در سطح منطقه بوده که این پروژه دارای مساحت 300 متر مربع می باشد که عملیات عمرانی آن توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه آغاز شده است.

فرخی خاطر نشان ساخت : این فرهنگسرا در محوطه بوستان کوهستان شهرک اندیشه در حال اجراست که ان شالله همزمان با اتمام عملیات پارک کوهستان عملیات عمرانی این فرهنگسرا نیزبه  اتمام خواهد رسید.

وی با تاکید بر تقویت حس مشارکت و همیاری در بین شهروندان و شهرداری گفت : همچنین به منظور معرفی فرهنگ شهروندی و آموزه های شهر نشینی تلاش می شود تا در کنار توسعه مراکز فرهنگی و آموزشی ، نسبت به معرفی فرهنگ شهروندی ، حقوق و وظایف شهروندان در قبال شهرداری و بالعکس نیز فعالیت های متنوعی صورت گیرد.

شهردار منطقه تصریح کرد: تسریع در روند اجرای پروژه های عمرانی توام با  شاخص‌های کیفی، فنی و اصول زیباسازی، اصل مهمی است که امیدواریم با استفاده از تمامی امکانات منطقه و رعایت تمامی موارد مذکور شاهد بهره برداری از پروژه های در دست اقدام باشیم .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 11 =