چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
کد خبر51661

همزمان با ورود سامانه بارشی جدید به استان آذربایجان‌شرقی
نیروهای خدمات شهری شهرداری تبریز به حالت آماده باش کامل درآمدند

آماده باش.jpg

سرپرست معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز با اشاره به هشدارهای هواشناسی و پیش بینی بارش باران و برف در استان آذربایجانشرقی به ویژه در شهر تبریز، از آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری ، آتش نشانی و خدمات ایمنی برای مدیریت بهتر وضعیت احتمالی پیش بینی شده و نیز رفع آبگرفتگی های احتمالی، خبرداد.

به گزارش شهریار، محمدرضا قربانیان تبریزی خاطر نشان کرد: براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان مبنی بر بارش باران و برف در شهر تبریز از روز چهارشنبه،  اقدامات لازم در این زمینه برای رویارویی بهتر با این شرایط جوی ناپایدار به عمل آمده و نیروهای عملیاتی حوزه معاونت خدمات شهری و اجرایی در آمادگی کامل به سر می برند.

وی از آماده سازی 7 ایستگاه محلول سازی برای تولید محلول جهت محلول پاشی و یخ زدایی معابر و چندین دستگاه برف روب مکانیزه برای استفاده در روزهای برفی و یخبندان خبر داد.

قربانیان تبریزی، همچنین در این زمینه از عموم همشهریان دعوت به عمل آورد نکات ایمنی لازم را مراعات و و نهایت همکاری را با عوامل شهرداری تبریز به عمل آورند و در صورت بروز هرگونه مشکل، با تلفن 137 مربوط به مرکز فوریتهای شهرداری تماس حاصل نمایند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 1 =