چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
کد خبر51654

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز:
نیم فصل دوم بهتر نتیجه می گیریم/ تلاش برای کسب سه امتیاز بازی با آلومینیوم

حیدر جعفری

تیم فوتبال شهرداری تبریز در بازی های این فصل لیگ یک در زمین خود توانسته عملکرد خوبی داشته و نتایج قابل قبولی کسب کند و حالا سرمربی این تیم اعتقاد دارد که شاگردانش می توانند سه امتیاز بازی فردا برابر آلومینیوم اراک را نیز کسب کنند.

به گزارش شهریار، حیدر جعفری سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز در خصوص بازی این هفته تیمش برابر آلومینیوم اراک که قرار است فردا برگزار شود، گفت: ما در بازی های خانگی که این فصل انجام داده ایم نتایج خوبی کسب کرده ایم و در بازی فردا هم به دنبال کسب سه امتیاز خواهیم بود. با توجه به آمادگی خوبی که داریم، امیدواریم بتوانیم به خواسته خود برابر تیم آلومینیوم برسیم.

وی با اشاره به میزان آمادگی بازیکنان تیم شهرداری برای دیدار فردا، اظهار کرد: وضعیت تیم خوب است و تنها مشکل ما این است که به دلیل فرا رسیدن موعد امتحانات، بعضی از بازیکنانمان را در تمرینات در اختیار نداشتیم اما با این حال می دانیم که این نفرات در طول شش ماه در کنار ما بوده اند و به سیستم بازی و نوع تمرینات واقف هستند. با توجه به دیدار تدارکاتی خوبی که برابر سپیدورد انجام دادیم، روحیه تیم افزایش یافته و در مجموع باید بگویم که شرایط تیم برای بازی فردا خوب است.

جعفری در خصوص تیم آلومینیوم اراک عنوان کرد: آلومینیوم تیمی است که خوب فوتبال بازی می کند و ما هم تیمی هستیم که برابر چنین رقبایی، متقابلا نمایش خوبی ارائه می دهیم. از تیم حریف تا حدودی شناخت داریم و می خواهیم از نقاط ضعف آنها استفاده کنیم و نتیجه بازی فردا را به سود خود رقم بزنیم. تیم بومی و جوان ما نسبت به نیم فصل اول آماده تر است و این امید را داریم که بتوانیم بیشتر از دور رفت امتیاز جمع کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه مشکلات مالی تیم شهرداری تبریز تا حدود زیادی برطرف شده است، گفت: باید از تلاش های دلسوزانه مسئولان شهری در جهت برطرف شدن مشکلات مالی تیم فوتبال شهرداری تبریز تشکر کنم. بخصوص آقای دکتر سلیمانی معاون محترم مالی اقتصادی شهردار تبریز که مساعدت ویژه ای در این خصوص داشتند و حالا در نتیجه این تلاش ها، بازیکنان ما از انگیزه و روحیه بالاتری برخوردارند و امیدواریم با کسب سه امتیاز بازی فردا، این زحمات را به خوبی پاسخ دهیم.

گفتنی است دیدار تیم های شهرداری تبریز و آلومینیوم اراک از چارچوب بازی های هفته هجدهم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور از ساعت ۱۴ فردا پنجشنبه با قضاوت رضوان سرشار در ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز واقع در خیابان ورزش برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 0 =