سه‌شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
کد خبر51629

هفته هفدهم سوپرلیگ والیبال کشور
شهرداری تبریز در اندیشه پیروزی بر پیام مشهد

والیبال

تیم والیبال شهرداری تبریز پس از دو شکست متوالی در رقابت های سوپرلیگ باشگاه های کشور، اکنون به پیروزی خانگی برابر تیم پیام مشهد می اندیشد.

به گزارش شهریار، هفته هفدهم رقابت های والیبال سوپرلیگ باشگاه های کشور فردا چهارشنبه با انجام دیدارهایی در شهرهای مختلف سپری می شود که در یکی از این بازی ها تیم شهرداری تبریز میزبان تیم پیام مشهد است.

شهرداری تبریز که آخرین بار در هفته سیزدهم و در برابر تیم شهرداری گنبد به پیروزی خانگی سه بر دو رسیده است، در دو هفته اخیر نتوانسته امتیازی از رقبای خود بگیرد و دو شکست با نتیجه مشابه سه بر یک برابر تیم های کاله و شهرداری ورامین تجربه کرده است.

شاگردان عادل بناکار در تیم شهرداری تبریز اما اکنون به دنبال قطع نوار باخت های خود هستند و برای تحقق این خواسته شان باید از سد تیم پیام مشهد عبور کنند. این دیدار اگرچه در تبریز برگزار می شود اما تیم شهرداری کار سختی را برابر میهمان خود پیش رو دارد چراکه مشهدی ها از ۱۴ دیدار خود موفق به ثبت ۹ پیروزی شده اند و با ۲۳ امتیاز بالاتر از تیم سایپا در رده پنجم قرار گرفته اند. این در حالیست که شهرداری تبریز از همین تعداد بازی صاحب پنج برد است و با ۱۵ امتیاز در رده دهم جاخوش کرده است.

دیدار تیم های شهرداری تبریز و پیام مشهد از چارچوب بازی های هفته هفدهم سوپرلیگ والیبال باشگاه های کشور از ساعت ۱۶ فردا چهارشنبه در سالن شهید اقدمی تبریز برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 1 =