پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹
کد خبر51570

شهرداری تبریز برابر حریف لیگ برتری مساوی کرد
توقف جادوگر مقابل شاگردان جعفری

تیم فوتبال

تیم فوتبال شهرداری تبریز در دیداری تدارکاتی تیم لیگ برتری سپیدرود رشت را متوقف کرد.

به گزارش شهریار، دیدار تدارکاتی تیم های سپیدرود رشت و شهرداری تبریز دقایقی پیش با تساوی بدون گل به پایان رسید.

این دیدار از ساعت ۱۱ امروز پنجشنبه در ورزشگاه سردار جنگل رشت و در حضور نزدیک به ۵۰۰ تماشاگر برگزار شد و در نهایت بدون اینکه گلی به ثمر برسد، به پایان رسید.  

حیدر جعفری سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز در این دیدار تیمش را با ترکیب وحید مهدی خانی، مهدی قریشی، مهدی حسین زاده، مهدی رستم زاده، احمد حسین زاده، سجاد رهبر، جعفر برزگر، رسول پیرزاده، دانا نقشبندی، فرشاد بیابانی و حسین قره داغی به میدان فرستاد و در نیمه اول توانست توسط حسین قره داغی به گل برسد اما این گل توسط کمک داور آفساید اعلام شد. تیم سپیدرود هم در نیمه دوم موفق به زدن یک گل شد که این گل هم در موقعیت آفساید به ثمر رسید تا سهم هر کدام از دو تیم در این بازی، یک گل مردود باشد.

در نیمه دوم علی کریمی سرمربی سپیدرود رشت (ملقب به جادوگر) و حیدر جعفری سرمربی شهرداری تبریز دست به تغییرات زیادی در ترکیب تیمشان زدند تا همه بازیکنان ذخیره دو تیم فرصت بازی در این دیدار تدارکاتی را داشته باشند.

تیم فوتبال شهرداری تبریز که جهت انجام دیدار تدارکاتی با سپیدرود روز سه شنبه عازم رشت شده بود، بعد از انجام بازی با این تیم لیگ برتری بعد از ظهر امروز عازم تبریز می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 13 =