سه‌شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۸
کد خبر51530

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه:
حمایت از کارکنان ورزشکار جزو اولویت های شهرداری است

ورزش کارمندی

مجموعه شهرداری و شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز حمایت از کارکنان ورزشکار مجموعه را همواره جزو اولویت های خود دانسته و بر ضرورت حفظ روحیه جوانمردی و پهلوانی در میان کارکنان ورزشکار تاکید دارد.

به گزارش شهریار به نقل از شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه، سعید بشیریان بناب مدیرعامل این شرکت با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: قهرمانی تیم فوتسال شرکت بهره برداری در اولین سال حضور در مسابقات لیگ برتر کارکنان شهرداری تبریز، پویایی و روحیه بالای کارکنان بی ادعای این شرکت را مبرهن ساخت .

وی افزود: علاوه بر موفقیت های ورزشی، کارکنان شرکت بهره برداری با لحاظ دقت و سرعت توام با ایمنی، خدمات رسانی به موقع به مردم را سرلوحه امور خود قرار داده و بر موفقیت های علمی نیز اهتمام ورزیده اند و این شرکت مفتخر به داشتن بیشترین نیروی انسانی تحصیلکرده در مقاطع عالی تحصیلات تکمیلی است.
گفتنی است تیم فوتسال شرکت بهره برداری قطار شهری تبریز در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر کارکنان شهرداری توانست با پیروزی در برابر تیم سازمان پایانه ها، عنوان قهرمانی مسابقات لیگ برتر کارکنان شهرداری تبریز را به خود اختصاص دهد. این تیم سال گذشته توانسته بود با کسب عنوان نائب قهرمانی در لیگ دسته اول، ‌ برای اولین بار به مسابقات لیگ برتر کارکنان شهرداری تبریز صعود کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 4 =