شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
کد خبر51375

شهرام دبیری:
حمایت از برنامه هایی همچون " خندوانه آخر هفته " سیاست شورای اسلامی شهر است

IMG_8220.JPG

با حضور شهرام دبیری رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی کلانشهر تبریز و منصور برادران قائم مقام معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری برنامه " خندوانه آخر هفته " فعالیت خود را به طور رسمی شروع کرد

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه 5، در مراسمی که به مناسبت شب یلدا در فرهنگسرای کوی فرشته ترتیب یافته بود رییس کمسیون فرهنگی شورا با بیان اینکه اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی و افزایش روحیه نشاط و شادابی شهروندان جزو سیاست های شورای اسلامی  شهر است، گفت: اقدام شهرداری منطقه پنج در برگزاری خندوانه آخر هفته قابل تقدیر است و شورای شهر از چنین برنامه هایی که باعث افزایش روحیه نشاط و شادابی شهروندان شود حمایت می کند.

وی در ادامه  توجه به فرهنگ و حقوق شهروندی را از دیگر اولویت های این نهاد مردمی برشمرد و افزود : در صورت افزایش فرهنگ شهروندی شاهد توسعه یافتگی جامعه خواهیم بود.

دبیری همچنین به شروع کمپین " سه شنبه های بدون خودرو " اشاره کرد و گفت: از شهروندان عزیز تبریزی انتظار داریم  یک روز از هفته را به دوچرخه یا پیاده روی اختصاص دهند.

 رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تبریز در این رابطه تصریح کرد: این طرح با هدف کاهش ترافیک و آلودگی هوا و افزایش سلامت روحی و روانی شهروندان طراحی شده است.

گفتنی است؛ میر علی اصغر نساج غازانی شهردار منطقه پنج تبریز نیز در این مراسم گفت : خندوانه آخر هفته که از آذر ماه امسال شروع شده با هدف پر کردن اوقات فراغت شهروندان و افزایش روحیه نشاط در جامعه شروع شده است.

 وی با بیان اینکه مردم از برگزاری چنین مراسمی در طول سال استقبال می کنند افزود : خندوانه آخر هفته روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 18 در آمفی تئاتر فرهنگسرای کوی فرشته برگزار می شود. وی در پایان با اشاره به اینکه شادابی مردم خواست و هدف مسئولین نظام جمهوری اسلامی است از حمایت های شورای اسلامی شهر و شهردار تبریزاز برنامه های فرهنگی این منطقه قدر دانی کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 0 =