چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
کد خبر51327

پرچم‌دار تیم ملی ایران در جام جهانی او-اسپرت:
به خاطر مصدومیت نتوانستم قهرمان شوم

حسین نجفی

نائب قهرمان مسابقات جهانی او-اسپرت گفت: با توجه به مصدومیت در اردوی تیم ملی، نتوانستم در فینال مسابقات جهانی با قدرت بازی کنم.

به گزارش شهریار به نقل از سازمان ورزش شهرداری تبریز، چهاردهمین دوره مسابقات جهانی او-اسپرت با حضور ۱۴ تیم به میزبانی همدان برگزار شد که حسین نجفی، ملی‌پوش کشورمان به مقام نائب قهرمانی این رقابت‌ها بسنده کرد.
 

کارمند سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز که به عنوان پرچم‌دار تیم ملی کشورمان در این مسابقات حضور داشت، در رابطه با سطح این چهاردهمین دوره مسابقات جهانی او-اسپرت اظهار داشت: این دوره از مسابقات که با حضور ۱۴ تیم برگزار شد، از سطح خوبی برخوردار بود و حریفان خوبی در بخش‌های مختلف حضور داشتند.

وی افزود: در اردوی تیم ملی که در استان‌های سنندج و کرمان برگزار شد، تمرینات سختی را پشت سر گذاشته و توانستم در ترکیب تیم ملی و به عنوان پرچم‌دار در مسابقات جهانی شرکت کنم.
 

نجفی در رابطه با کسب عنوان نائب قهرمانی خود در این رقابت‌ها خاطرنشان کرد: به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه کتف در اردوی تیم ملی، نتوانستم در فینال مسابقات با قدرت بازی کنم، اما با این حال، برای خوشحال کردن تمام هم‌وطنان عزیز تلاش کردم و جنگیدم.
 

وی در پایان گفت: از شهردار محترم، اعضای شورای شهر، مدیران و کارکنان سازمان ورزش شهرداری تبریز به خاطر حمایت‌هایشان قدردانی می‌کنم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 6 =