یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
کد خبر51267

شهرداری تبریز با رتبه ای تک رقمی به تعطیلات رفت
پایان خوش شاگردان جعفری در نیم فصل اول لیگ یک

تیم فوتبال

تیم فوتبال شهرداری تبریز با رقم زدن چهارمین برد فصل خود برابر تیم قشقایی شیراز، با تثبیت جایگاه تک رقمی نهمی به کارش در نیم فصل اول رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور پایان داد.

به گزارش شهریار، هفته هفدهم و پایانی نیم فصل اول رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور عصر دیروز با برگزاری هفت دیدار در شهرهای مختلف سپری شد تا پرونده دور برگشت این مسابقات بسته شود.

در یکی از این بازی ها که در ورزشگاه شهید توانا تبریز برگزار شد، تیم شهرداری این شهر در دیداری مهیج و در حضور تماشاگران مشتاق فوتبال توانست میهمان خود تیم قشقایی شیراز را با یک گل شکست دهد. در این دیدار تیم شهرداری تبریز موقعیت هایی را روی دروازه حریف خود ایجاد کرد و در نهایت با کاشته زیبا و دقیق دقیقه 65 احمد کامدار موفق شد سه امتیاز شیرین این بازی خانگی را در به مجموع اندوخته های خود اضافه کند.

شهرداری تبریز در این بازی با ترکیب عرفان اسفندیاری، مهدی قریشی، مهدی رستم زاده، بابک نوین، رسول پیرزاده، احمد کامدار، جعفر برزگر، فرشاد بیابانی (2+90 امیر خدائی)، حسین قره داغی (3+90 مهدی حسین زاده)، دانا نقشبندی (77 امیرحسین طاحونی) و محمدرضا زینال خیری مقابل قشقایی شیراز صف‌آرایی کرد.

شاگردان حیدر جعفری با این پیروزی، چهارمین برد فصل خود را ثبت کردند تا در مجموع با 17 امتیاز از 15 بازی و تثبیت جایگاه تک رقمی نهمی به کار خود در نیم فصل اول رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور پایان دهند.

تیم های حاضر در این مسابقات پس از پایان بازی های دیروز، به مدت سه هفته به تعطیلات رفتند تا با تقویت هرچه بهتر خود، آماده حضور در بازی های دور برگشت شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 1 =