چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
کد خبر51140

در فرهنگسراهای شهرداری منطقه 5 تبریز
برنامه های فرهنگی با اولویت آموزش شهروندی برگزار می شود

1147.jpg

کارگاههای آموزش شهروندی در زمینه های مختلف با هدف توانمند سازی بانوان در مسایل اجتماعی و فرهنگی از آذر ماه در چهار مرکز فرهنگی شهرداری منطقه پنج شروع شده است .

 میر علی اصغر نساج غازانی این خبر را اعلام کرد و گفت : اهمیت برگزاری کارگاههای آموزشی ، مشاوره به خانواده ها و همچنین برگزاری دوره هایی در زمینه حقوق شهروندی از اولویت کاری فرهنگسراها خواهد بود.

شهردار منطقه پنج همچنین در ادامه افزود : از آذرماه سالجاری با فضا سازی محیط شهری و اطلاع رسانی به شهروندان میزان ثبت نام و مراجعه به مراکز فرهنگی در مقایسه با ترم اول پاییزی رشد یافته است .

وی در ادامه با بیان اینکه ثبت نام ترم دوم پاییزی تا 15 آذر ادامه خواهد داشت افزود : بزودی در صد رشد ثبت نام در مراکز فرهنگی در مقایسه با ترم اول پاییزی مشخص می شود.

نساج همچنین در خصوص برگزاری دوره های آموزش شهروندی از ابتدای آذر ماه گفت : تاکنون دوره های " آموزش شهروند کوچولو ، ایمنی در برابر زلزله با نقاشی و بازی با کودکان ، آسیبهای اجتماعی ، سلامت و زندگی حقی برای همه ، کمک کردن به همدیگر ، غربالگری سرطان سینه ، سبک زندگی اسلامی و کارگاه تغذیه با موضوع کبد چرب " در مراکز فرهنگی و با حضور مربیان و کارشناسان این منطقه برگزار شده است .


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 0 =