چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۲
کد خبر51133

با حضور نماینده ولی فقیه در استان و شهردار تبریز صورت گرفت/
افتتاح رمپ شمال شرقی میدان افلاک نما و تعریض خیابان خبرنگار با اعتبار 150 میلیارد ریال

عکس ها

پروژه مسیرگشائی رمپ شمال شرقی میدان افلاک نما و تعریض خیابان خبرنگار باحضور نماینده ولی فقیه در استان و شهردار تبریز و با اعتبار 150 میلیارد ریالی به بهره برداری رسید.

به گزارش شهریار، با اتمام عملیات احداث ۲ پروژه مسیرگشائی شامل رمپ شمال شرقی طرح شبدری افلاک نما و تعریض خیابان خبرنگار پروژه های رفع ترافیک شهری منطقه دو عصر امروز به بهره برداری رسید.

شهردار منطقه ۲ تبریز در مراسم بهره برداری از این پروژه ها گفت: نزدیک هشت ماه از آغاز به کار این دو پروژه سپری می شود که امروز به بهره برداری رسید.

باقر خوشنواز گفت: این دو پروژه هشتمین و نهمین پروژه طی سال جاری است که در منطقه ۲ شهرداری تبریز به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: تکمیل طرح شبدری افلاک نما با اجرای رمپ شمال شرقی در ۲ باند و جمعاً به طول ۲۵۰ متر و عرض ۲۰ متر که دسترسی سریع شهروندان در کوتاه ترین زمان ممکن به مسیر افلاک نما را فراهم کرده است با پرداخت ۴۰ میلیارد ریال هزینه تملک و ۲۰ میلیارد ریال هزینه عملیات عمرانی از مهمترین پروژه های رفع ترافیک شهری منطقه دو، به بهره برداری رسید.

خوشنواز ادامه داد: احداث خیابان خبرنگار (تعریض ورودی شهرک زعفرانیه) نیز به عنوان دومین پروژه این منطقه با ۸۰ میلیارد ریال هزینه تملک و ۱۰ میلیارد ریال هزینه عملیات عمرانی به طول ۳۰۰ متر به بهره برداری رسید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 12 =