سه‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۴
کد خبر51129

مدعیان، یکی یکی در تبریز زمین گیر می شوند
یک امتیاز به ارزش بازپس گیری رتبه تک رقمی

فوتبال.jpg

تیم فوتبال شهرداری تبریز توانست یکی دیگر از مدعیان جدی صعود به لیگ برتر را در خانه زمین گیر کرده و رتبه تک رقمی خود را بازپس بگیرد.

به گزارش شهریار، هفته پانزدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور شاهد هنرنمایی شاگردان حیدر جعفری در تیم شهرداری تبریز بود. دیداری که طرف دیگر آن، تیم مس کرمان قرار داشت و خود را به عنوان یکی از مدعیان جدی صعود به لیگ برتر مطرح کرده است.
این دیدار با شروع خوب میزبان همراه شد و این تیم توانست با گل دقیقه 38 محمدرضا زینال خیری از حریف پیش بیفتد اما سه دقیقه بعد تیم مس موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند. در نیمه دوم بازهم این تیم شهرداری تبریز بود که توانست با گلزنی فرشاد بیابانی جوان 19 ساله خود در دقیقه 50، برتری خود را به حریف دیکته کند اما این برتری تا دقیقه 89 دوام داشت و در همین لحظات پایانی بازی بود که اشتباه در یارگیری مدافعان شهرداری باعث شد تا گل مساوی مس در این دقایق به ثبت برسد.
این تساوی خانگی اگرچه می توانست رنگ پیروزی برای شهرداری تبریز داشته باشد اما کسب یک امتیاز از تیمی همچون مس که از هر لحاظ شرایط خوبی نسبت به تیم تبریزی دارد، می تواند نمره ای قابل قبول برای جعفری و شاگردانش تلقی شود. کما اینکه با این یک امتیاز، شهرداری تبریز توانست از رده دهم جدول یک پله صعود کرده و با 14 امتیاز رتبه تک رقمی خود را بازپس گیرد.
تیم فوتبال شهرداری تبریز یکشنبه آینده با یکی دیگر از تیم های متمول و مدعی دیدار خواهد کرد و این بار باید به مصاف تیم اکسین البرز برود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 12 =