سه‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
کد خبر51116

حامد جعفری:
شهرداری تبریز قابلیت درخشش در لیگ برتر تکواندو را دارد

حامد جعفری

سرمربی تیم تکواندو شهرداری تبریز گفت: تیم نوجوانان شهرداری تبریز می تواند در فصل آتی لیگ برتر تکواندو کشور نتایجی بهتر از امسال کسب کند.

به گزارش شهریار، حامد جعفری در گفت‌وگو با سایت رسمی سازمان ورزش شهرداری تبریز با اشاره به موفقیت تکواندوکاران نوجوان و جوان آکادمی تکواندو در مسابقات لیگ برتر بزرگسالان کشور، اظهار کرد: ما در تیم شهرداری تبریز در لیگ برتر با تیمی کاملاً بومی جایگاه ششم را کسب کردیم و قول می‌دهم با این نفرات، در سال آتی بتوانیم به جایگاه‌های بهتری دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به استقبال ۸۰ نفری تکواندو آموزان شهرداری تبریز از سلیمانی معاون اقتصادی و مالی و سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز و هیئت همراه، گفت: ما امسال توانستیم پس از مدت‌ها آکادمی تکواندو شهرداری تبریز را به قهرمانی مسابقات قهرمانی استان برسانیم. پس از آن نیز در مسابقات باشگاه‌های برتر استان عنوان قهرمانی را کسب کردیم.

جعفری با اشاره به ارائه آموزش‌های علمی در این آکادمی، گفت: ما همواره تلاش می‌کنیم کارمان را با روش‌های علمی پیش ببریم که این موضوع منجر به دعوت نوجوانان ما به تیم ملی و حضور آن‌ها به عنوان پدیده در لیگ برتر بزرگسالان می‌شود.  بر همین اساس نیز طبق مباحثی که مطرح شد، مجموعه فعلی مطلقا برای آکادمی تکواندو مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد

مربی تیم ملی تکواندو نونهالان کشور عنوان کرد: در این بازدید، مهندس سلیمانی ضمن گفت‌وگو با اعضای آکادمی تکواندو شهرداری تبریز، به مشکلات آن‌ها نیز رسیدگی و رضایت خود از حضور ۸۰ نوجوان در تنها یک کلاس از برنامه‌های آکادمی را اعلام کردند. کاپ قهرمانی نیز توسط دکتر بهمن عبدی به مهندس سلیمانی اهدا شد.

"خواسته ما حضور تیم پایه تکواندو شهرداری تبریز که شش سال از آغاز به کار آن می‌گذرد، در مسابقات لیگ برتر نوجوانان بود" جعفری با بیان این موضوع ادامه داد: با توجه به اینکه ورزش پایه، موتور محرک ورزش قهرمانی و همگانی است، مهندس سلیمانی در جمع اعضای آکادمی به صراحت این قول را به ما دادند که در سال آتی بتوانیم به عنوان نماینده رده‌های پایه تکواندو استان و شهرداری تبریز در مسابقات لیگ برتر شرکت کنیم.

وی افزود: در ادامه نیز حکم سرمربیگری و مدیریت تیم‌های تکواندو شهرداری تبریز و لوح سپاسی را از مهندس سلیمانی که شخصیتی والا دارند، دریافت کردم. ایشان قول دادند که فعالیت‌های آکادمی تکواندو شهرداری تبریز ادامه خواهد داشت. ما نیز قول دادیم تمرینات خود را با جدیت ادامه دهیم تا بتوانیم در سال آتی به عنوان نماینده ورزش پایه در لیگ برتر تکواندو کشور شرکت کنیم.

گفتنی است، حامد جعفری در حال حاضر مربی تیم ملی تکواندو نوجوانان است و مسئولیت کمیته استعدادیابی تکواندو استان را بر عهده دارد. وی همچنین نخستین و تنها مدرس فدراسیون تکواندو در تاریخ تکواندو آذربایجان شرقی است. جعفری سابقه حضور به عنوان پزشک در تیم‌های لیگ برتری فوتبال را نیز در کارنامه دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 12 =