دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
کد خبر51106

شهردار منطقه ۱۰ خبر داد:
نظارت قانونی شهرداری منطقه ۱۰ تبریز بر ساخت و سازهای غیر مجاز

1308.jpg

شهردار منطقه ۱۰ تبریز گفت: پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در اولویت برنامه های شهرداری منطقه است.

به گزارش شهریار، رسول وظیفه شناس با بیان ایکه هر گونه اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز به معنای نقض قوانین و ضوابط شهرسازی است، گفت: عوامل منطقه با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز برخورد جدی و قانونی خواهند کرد.

 وی با اشاره به اینکه کنترل و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز از موضوعات مهمی است که مسئولین باید مورد توجه قرار دهند، گفت: باید تلاش شود تا فرآیند توسعه و پیشرفت شهر ‌و خدمات رسانی مطلوب به مردم از راه قانونی و ضوابط و اصول شهرسازی هموار شده و امور مهم و حیاتی مردم معطل نماند.

وظیفه شناس رویکرد جدی شهرداری مبنی بر جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز را یادآور شد و اظهار داشت: این موضوع با جدیت و به طور شبانه روزی از سوی مسئولان ذیربط به منظور تحقق اهداف مدیریت شهری پیگیری می شود.

وی ادامه داد: معاونت خدمات شهری بر روند ساخت و سازها نظارت مستمر داشته و با هرگونه تخلف در این زمینه برخورد قانونی می کنند.

شهردار منطقه ۱۰ گفت: از شهروندان درخواست می کنیم به منظور جلوگیری از بروز هرگونه خطر و خسارات احتمالی؛ قبل از هرگونه ساخت و ساز در سطح منطقه، اصول شهرسازی و ایمنی و حقوق شهروندی را رعایت کرده و سپس نسبت به اخذ مجوزهای لازم از سوی شهرداری اقدام کنند.

وظیفه شناس تاکید کرد: معاونت خدمات شهری، تخریب و رفع آثار ساخت و ساز غیر مجاز را دستور کار قرار داده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 15 =