دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
کد خبر51103

تقدیر سرپرست سازمان پارک‌ها و فضای سبز و زیباسازی از شهرداری منطقه۴ تبریز

2095.jpg

سرپرست سازمان پارک‌ها و فضای سبز و زیباسازی از گام‌های موثر شهرداری منطقه۴ در احداث پارک‌های محله‌ای و توسعه فضای سبز تقدیر کرد.

به گزارش شهریار، علی مدبر خاک‌نژاد سرپرست سازمان پارک‌ها و فضای سبز و زیباسازی شهرداری تبریز با ارسال نامه‌ای از اقدامات شهرداری منطقه۴ در راستای احداث پارک‌های محله‌ای و همچنین توسعه فضای سبز در سال جاری تقدیر کرد.
گفتنی است شهرداری منطقه چهار از ابتدای سال جاری با احداث ۵پارک محله‌ای جدید و تکمیل فضای سبز میدان آذربایجان، ۲/۶ هکتار به وسعت این فضاها افزوده، به‌طوری که مجموع فضای سبز منطه به ۹۵۲ هکتار رسیده است.
در این نامه آمده است:
شهردار محترم منطقه چهار تبریز
سلام علیکم؛
احتراما، برابر گزارش، شهرداری منطقه چهار در احداث پارک‌های محله‌ای و همچنین توسعه فضای سبز در سال جاری گام‌های موثری برداشته و با احداث ۵پارک محله‌ای در محدوده منطقه جزء مناطق برتر شهری به‌خصوص در حوزه توسعه فضای سبز بوده، لذا به این وسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی به‌عنوان شهردار و همکاران فضای سبز آن منطقه در زمینه پیشبرد اهداف عالیه توسعه فضای سبز شهری اعلام می‌دارم و از درگاه ایزد منان توفیق روز افزون آن منطقه را خواستارم. امید است این روند با سرعت هرچه بیشتر در سال‌های آینده نیز ادامه یابد.
علی مدبر خاک‌نژاد
سرپرست سازمان پارک‌ها و فضای سبز و زیباسازی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 8 =