یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
کد خبر51089

شهردار منطقه ۵ تبریز:
پروژه های فرامنطقه ای با همراهی مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری اجرا می‌شود

DJI_0991.JPG

شهردار منطقه ۵ تبریز گفت: پروژه های فرامنطقه ای با همراهی مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری اجرا می شود.

به گزارش شهریار، میرعلی اصغر نساج غازانی از مساعدت دکتر ایرج شهین باهر، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین همراهی معاون فنی و عمرانی شهردار و مدیر عامل سازمان عمران در سرعت بخشیدن به اجرای تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر (عج) قدر دانی کرد و گفت: اجرای طرح های عمرانی به ویژه پروژه های بزرگ و اساسی که کارکرد فرامنطقه ای دارند با مشارکت وهمراهی مجموعه شهرداری وشورای اسلامی صورت می گیرد.

وی در حاشیه بازدید خود از این پروژه با اعلام این مطلب افزود : تمامی پروژه های عمرانی با همدلی و همراهی نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز اجرا می شوند.

نساج در ادامه گفت: پروژه تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر (عج) که کوی نصر و استانداری را به همدیگر متصل خواهد ساخت در یک ماه اخیر با سرعت و به صورت شبانه روزی اجرا شده است. وی در این رابطه از نقش معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز در اجرای با کیفیت طرح های عمرانی یاد کرد و گفت : تلاش و پیگیری مهندس اسحقی معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز باعث افزایش روحیه اکیپ های معاونت فنی و عمرانی منطقه پنج شده است.

نساج در پایان ضمن قدردانی از همراهی بابک شریفی مدیر عامل سازمان عمران شهرداری تبریز با این منطقه اظهار داشت : نتیجه این همراهی شروع عملیات آسفالت ریزی تقاطع غیر همسطح نصر به استانداری شده است و در صورت مساعد شدن شرایط جوی آسفالت ریزی قسمت های باقیمانده نیز انجام خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 1 =