شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۷
کد خبر51075

شهردار منطقه 2:
پروژه رمپ شمال شرقی طرح شبدری افلاک نما در آستانه بهره برداری

3.jpg

شهردار منطقه دو تبریز از اتمام عملیات احداث پروژه رمپ شمال شرقی طرح شبدری افلاک نما، خبر داد.

به گزارش شهریار، باقر خوشنواز شهردار منطقه ضمن اعلام این خبر گفت: با اتمام عملیات آسفالت ریزی رمپ شمال شرقی طرح شبدری افلاک نما، این پروژه که باعث رفع ترافیک شهری خواهد شد، طی چند روزه آینده افتتاح و به بهره برداری می رسد.
شهردار منطقه دو در ادامه افزود: با استفاده از 700 تن آسفالت در حجم عملیاتی 4050 مترمربع، عملیات آسفالت ریزی رمپ مذکور به اتمام رسیده و این پروژه در آستانه افتتاح قرار گرفته است. 
خوشنواز ادامه داد: نیروهای خدوم حوزه عمران منطقه دو برای تامین روشنائی و امنیت عبوری تردد وسایل نقلیه شهری از رمپ شمال شرقی افلاک نما، اقدام به نصب چراغ های روشنائی کرده اند که این عملیات نیز به اتمام رسیده است.
توضیح شهردار منطقه دو، عملیات کف سازی پیاده روهای رمپ شمال شرقی طرح شبدری افلاک نما در 1 هزار و 400 مترمربع و جدول گذاری بطول 600 متر، نصب گاردریل این مسیر بطول 130 متر و کابل گذاری برق در 600  متر از سایر فعالیت هایی است که انجام آن به اتمام رسیده است.
گفتنی است: شهردار منطقه دو طول پروژه رمپ شمال شرقی طرح شبدری افلاک نما را 250 متر و عرض آن را 20 متر، با 18 میلیارد ریال هزینه، عنوان کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 12 =