چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳
کد خبر51016

شهردار منطقه ۷ تبریز؛
مسیر گشایی ۳۰ متری مردانی آذر آماده آسفالت ریزی است

1.jpg

عملیات عمرانی طرح اصلاح معابر و شبکه های ارتباطی انتهای ۳۰ متری مردانی آذر شهرک اندیشه با هدف اصلاح معابر و شبکه های ارتباطی، تسهیل در امر تردد وسایل نقلیه و حل مشکلات چندین ساله عبور و مرور شهروندان منطقه ، به اتمام رسیده و آماده آسفالت ریزی است.

 به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۷، علی فرخی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: با هدف اصلاح معابر و شبکه های ارتباطی، تسهیل در امر عبور مرور وسایل نقلیه و رفع مشکل چندین ساله اهالی محل عملیات تعریض و ساماندهی انتهای خیابان مردانی آذر شهرک اندیشه در دستور کار این شهرداری قرار گرفته است .

وی افزود: در عملیات  جدول گذاری این طرح ۵۰۰ متر طول جدول گذاری دوبل جهت دفع آبهای سطحی  و ۴۵۰ متر طول نیز تک جدول در رفوژ وسط  این مسیر در حال اجراست.

علی فرخی تصریح کرد: انتهای این مسیر منتهی به مسیر امام زاده سید محمد کججانی می باشد که  با اجرای این پروژه زائران این مکان مقدس  به سهولت می توانند به مسیرهای اصلی دسترسی پیدا کنند.

شهردار منطقه افزود: با توجه به اینکه عملیات جدول گذاری ، زیر سازی و اصلاح هندسی این مسیر به اتمام رسیده امیدواریم بزودی شاهد آسفالت ریزی آن باشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 5 =