چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
کد خبر41335

در جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای شهر تبریز مطرح شد:
ضرورت توسعه شهرک های اسکان موقت کلانشهر تبریز

309.jpg

شهریارنیوز: رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز بر ضرورت توسعه شهرک های اسکان موقت کلانشهر تبریز تاکید کرد.

به گزارش شهریار، جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی کلانشهر تبریز  به ریاست عبداله تقی پور و با حضور اعضا و کارشناسان کمیسیون برگزار شده و مشکلات موجود در زمینه مدیریت بحران مورد بررسی قرار گرفت.

تقی پور در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گر فته توسط مدیریت بحران در طی سال های گذشته، با اشاره به اینکه کلانشهر تبریز همواره آبستن حوادث طبیعی بوده به لزوم توجه بیش از پیش به موضوع مدیریت بحران تاکید کردند.در ادامه جلسه تقی پور به اولویت بندی نیازهای مدیریت بحران اشاره داشته و خواستار توسعه شهرک های اسکان موقت، پدهای هلیکوپتر، احداث مرکز فرماندهی مدیریت بحران و سایر موارد مورد نیاز شدند.

همچنین  آجودان زاده عضو کمیسیون خدمات شهری شورای شهر تبریز نیز با تقدیر از اقدامات مدیریت بحران به تهدیدات موجوود در شهر تبریز از جمله گسل شمال شهر اشاره کرده و ایجاد مراکز معین برای شهر تبریز جهت امدادرسانی به موقع در مواقع بحرانی را ضروری دانستند.در ادامه حسن نژاد مدیر بحران شهرداری تبریز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مدیریت بحران در طی سال جاری از جمله برگزاری دوره های آموزشی مختلف، تکمیل پد هلیکوپتر عباس میرزا با همکاری منطقه 2، احداث پد هلیکوپتر در شهرداری منطقه 10، شناسایی و اصلاح نقاط سیل خیز با همکاری معاونت های عمرانی و خدمات شهری و مناطق و ... به بیان مسائل و مشکلات این حوزه پرداختند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 0 =