دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۲
کد خبر41287

تاکید مدیرعامل سازمان میادین تبریز بر تقویت روحیه تکریم ارباب رجوع توسط کارکنان

سازمان میادین.JPG

شهریارنیوز: مدیر عامل سازمان میادین شهرداری تبریز بر ضرورت تقویت روحیه تکریم ارباب رجوع در بین پرسنل این سازمان تاکید کرد.

به گزارش شهریار به نقل از سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری ، جواد صدیقی با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع یکی از محورهای توسعه فرهنگ اداری در مجموعه بزرگ شهرداری است ، به دست آوردن رضایت مندی مردم در عین رعایت دقیق آئین نامه های قانونی و اداری و التزام عملی به قوانین را لازمه موفقیت و پیشبرد اهداف سازمانی اعلام کرد.

 صدیقی با اشاره به اینکه هرگونه خدمت و تلاش در جهت جلب رضایت ارباب رجوع، رضایت و خشنودی خدا را فراهم می کند تصریح کرد: تمام تلاش و کوشش ما باید در راستای رسیدگی به مشکلات همشهریان و ارائه خدمات هرچه بهتر به همشهریان عزیز باشد.

وی با بیان اینکه برای رسیدگی به مشکلات همشهریان و مراجعه کنندگان به سازمان، برنامه ملاقات مردمی به صورت مرتب در سازمان برگزار می گردد افزود: ارائه خدمات بهتر و شایسته تر تنها در سایه تعامل بیشتر با مردم و مراجعه کنندگان و کسب رضایت آنها و وصول فکر و طرح از پیشنهادها و انتقادات آنها مقدور است. بنابراین لازم است همه پرسنل اداری و اجرایی، با روی گشاده با مراجعه کنندگان برخورد کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 0 =