سه‌شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
کد خبر41164

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل ونقل بار شهرداری تبریز خبر داد:
برگزاری دوره های آموزشی اختصاصی برای رانندگان ناوگان باری شهر تبریز از هفته آتی

2220.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان مدیریت حمل ونقل بار شهرداری تبریز از برگزاری دوره های آموزشی اختصاصی برای رانندگان ناوگان باری شهر تبریز از هفته آتیخبر داد.

به گزارش شهریار، فاضل نادری با بیان مطلب فوق ،در خصوص برگزاری دوره های آموزشی به رانندگان حوزه حمل ونقل بار درون شهری تبریز عنوان داشت: طی سال گذشته و شش ماهه سالجاری نفر راننده خودروهای حوزه بار در شهر تبریز در دوره‌های آموزشی شرکت کرده‌اند و مابقی نیز طی هفته های آتی با مشارکت گروه آموزش شهرداری تبریز برگزار خواهد گردید .
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل ونقل بارشهرداری تبریز اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع آموزش رانندگان حوزه حمل ونقل بار درون شهری،سازمان برنامه ریزی های لازم را برای برگزاری این کلاسها از هفته آتی انجام داده تا در نیمه دوم سالجاری نیز این دوره‌های آموزشی برای رانندگان تحت پوشش سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز برگزار گردد.
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل ونقل بارشهرداری تبریز افزود: بمنظور حصول نتیجه بهتر و موثر از کلاسهای آموزشی رانندگان حوزه حمل ونقل بار در شش سرفصل‌های آموزشی دوره اخلاق حرفه‌ای، دوره آموزشی قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی در حمل و نقل بار، دوره آموزشی حفاظت و ایمنی در حمل و نقل بار، دوره آتش‌نشانی، امداد و نجات و کمک‌های اولیه و دوره آشنایی با مباحث فنی وقوانین و مقررات حمل بار و دوره شهرشناسی برگزار میشود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: واحد ارتباطات سازمان با اطلاع رسانی لازم در خصوص کلاسهای آموزشی و جزئیات آن به رانندگان بحث آموزش رانندگان را اجرا خواهد کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 12 =