چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳
کد خبر40804

وزیر کشور:
رئیس‌جمهور از عملکرد دکتر جبارزاده رضایت داشت

13960705001805_Test_PhotoH.jpg

شهریارنیوز: وزیر کشور دلایل انتخاب مجید خدابخش به عنوان استاندار آذربایجان‌شرقی را تشریح کرد.

به گزارش شهریار به نقل از فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه مراسم معارفه و تودیع استاندار آذربایجان‌شرقی در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با اشاره به انتخاب جبارزاده به عنوان معاون سیاسی وزیر کشور اظهار داشت: رئیس جمهور نسبت به فعالیت و عملکرد دکتر جبارزاده و مدیران استان رضایت‌مندی داشته و مراتب خشنودی خود را بارها اعلام کرده‌اند.
وی افزود: بعد از جابه‌جایی آقای جبارزاده، استاندار سابق آذربایجان‌شرقی به عنوان معاون سیاسی وزیر کشور، باید فردی به عنوان استاندار انتخاب می‌شد که هم فرهنگ و شرایط استان را می‌دانست و هم جایگاه مدیریتی در کنار توان هماهنگی و پیشبرد انجام کارها و تکمیل امور نیمه‌تمام را می‌داشت.
رحمانی‌فضلی گفت: از بین استانداران اولویت و کاندیدای ما انتخاب استانداری بود که با ادبیات دولت، سیاست‌ها و برنامه‌های آن کاملا آشنا بوده و بداند کدام مسیر را باید طی کند،اگر افراد جدید می‌آمدند، تا بتوانند خودشان را با سیاست‌‌های دولت منطبق کنند قطعا زمان زیادی تلف می‌شد.

وزیر کشور تصریح کرد: ترجیح و اولویت ما انتخاب فردی نظیر آقای خدابخش بود که استان را کاملا می‌شناسد و مسوولیت هم داشته است ضمن آنکه ایشان قبلا در اردبیل از استانداران موفق بودند.

وی خاطرنشان کرد: هماهنگی‌های لازم انجام شد و ایشان محبت کرده و پذیرفتند و این امر را ثواب استان دانستند که واقعا خوشحال‌کننده بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 13 =