شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
کد خبر39195

به همت معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی؛
نشست بررسی راهکارهای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی برگزار شد

122.jpg

شهریارنیوز: نشست بررسی راهکارهای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی با حضور مدیران شهرداری تبریز برگزار شد.

 به گزارش شهریار به نقل از معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری گفت: یکی از مباحث مهم سیاست های اقتصاد مقاومتی، استفاده صحیح از منابع شهرداری و کاهش هزینه هاست که اگر به درستی مدیریت و استفاده شود این شعار محقق می‌شود.

وی مدیریت سلامت اداری را یکی از گزینه های موثر در عملیاتی شدن  سیاست های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.

وی در ادامه هماهنگی بین دستگاه ها برای هم افزایی بیشتر، فراهم نمودن رضایت ارباب رجوع، شفاف سازی مباحث و همچنین اصلاح نظام درآمد را از دیگر شاخص های اقتصاد مقاومتی در شهرداری عنوان کرد.

ثابتی با تاکید بر اینکه تمام این محورها باید در سیستم شهرداری فرهنگ سازی شود، تصریح کرد: همه باید بدانند اقتصاد مقاومتی بدون در نظر گرفتن این فاکتورها اجرایی نمی شود.

 نهایی، رئیس گروه بهبود روش ها؛ راهبردها و شاخص های اولویت دار سیاست های اقتصاد مقاومتی را از نقشه عملیاتی تحقق اقتصاد مقاومتی براساس نسخه سازمان شهرداری ها و دهیاری ها برشمرد و ضمن اشاره به برخی راهکارهای لازم در این زمینه، تعامل و هماهنگی واحدهای شهرداری را در تبیین سیاست ها و ارائه گزارش ها به صورت دو ماهانه خواستار شد.

 در ادامه نشست مدیران و مسئولین شهرداری نکته  نظرات خود را مطرح کردند و بحث و تبادل نظر انجام شد.

گفتنی است در جلسه مقرر شد تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و بررسی مباحث عملیاتی حوزه های مختلف شهرداری تبریز در معاونت های شهرداری تبریز برگزار و مسائل مورد نظر جهت اعمال و پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی در مناطق و سازمان های مربوطه عملیاتی شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 0 =