پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
کد خبر37615

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز:
پاکیزگی شهر در سایه تلاش شبانه روزی پاکبانان محقق می شود / توجه ویژه به مسائل معیشتی و رفاهی پاکبانان

photo_۲۰۱۷-۰۴-۲۰_۰۸-۳۰-۱۰.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهری شهرداری تبریز گفت: تمیزی و نظافت شهر در سایه تلاش شبانه روزی پاکبانان محقق می شود.

به گزارش شهریار، علیرضا اصغری در برنامه تلویزیونی «تبریزیم» با اعلام این مطلب گفت: در روزهای نزدیک عید روزانه ۱۸۰۰ تن زباله در شهر تولید شد که با مدیریت صحیح و تلاش بیشتر پاکبانان و تلاشگران سازمان پسماند به موقع و بدون توقف جمع اوری و به مرکز دفن فنی مهنسی منتقل میشد .
اصغری با تقدیر از زحمات و تلاش های  پاکبانان  گفت: پاکبانان در تمامی ساعات شبانه روزی و در شرایط آب و هوایی مختلف خصوصا در  بارش های اخیر همواره برای تمیز نگه داشتن شهر تلاش وافری انجام دادند که از همین تریبون از تمامی تلاش های این تلاشگران تشکر می کنم ضمن اینکه جمع اوری زباله از سطح شهر و انتقال آن به مرکز دفن فنی مهندسی  به کمک پاکبانان و رانندگان حمل زباله انجام میشود که باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم.
وی با تاکید بر اینکه با دستور شهردار تبریز نسبت به سالهای گذشته خدمات رفاهی بیشتری برای پاکبانان در نظر گرفته شده است افزود: برگزاری کلاس های پیشگیری از اعتیاد ، برپایی مدرسه فوتبال برای فرزندان پاکبانان ، برگذاری کلاس های آموزشی مختلف و کلاس های روانشناسی برای خانواده های پاکبانان، مراسمات و جنگ های شادی برای خانواده های پاکبانان از جمله خدماتی است که همواره برای پاکبانان در نظر گرفته شده است.
اصغری با اعلام اینکه یکسان سازی قراردادهای پاکبانان در سال ۹۶انجام میپذیرد افزود: بیمه های تکمیلی پاکبانان ؛ طراحی لباس جدید به دستور و پیگیری اقای شهردار از اول اردیبهشت ماه و با شروع فعالیت پیمانکارهای جدید انجام میگیرد.
وی با تاکید بر اینکه در سال ۹۶ حقوق و مزایای پاکبانان از طرق دستگاه نظارت سازمان مدیریت پسماند  به صورت دقیق بررسی میشود افزود:  همانند سالیان گذشته طرح معاینات و دوره غربالگری میان پاکبانان می گیرد.
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند با اشاره به افزایش 480 هزار تومانی پاکبانان در راستای اجرای بخشنامه وزارت کار و رفاه اجتماعی افزود: علاوه بر این مسئله با دستور شهردار تبریز افزایش میزان اضافه کاری پاکبانان نیز مورد توجه بوده است و مجموعه 30 ساعت به میزان اضافه کاری پاکبانان اضافه خواهد شد.
علیرضا اصغری با تقدیر از همکاری های جناب اقای عمادی مدیر کل امور روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز گفت: هر پاکبان سالانه ۲ میلیون تومان هزینه خدمات رفاهی را برای سازمان دارد که جا دارد از زحمات جناب اقای دکتر سلیمانی تقدیر و تشکر کرد که همواره پشتیبان سازمان در این  امر بودند .
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز در پایان ا ظهار داشت: انشالله رانندگان تلاش گر و زحمت کش خودروهای حمل زباله (به تعداد ۱۵۰ نفر ) که همواره پا به پای پاکبانان در تمیزی شهر فعالیت میکنند همانند تمامی پاکبانان از سیستم یکسان سازی حقوق برخوردار میشوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 0 =